projektowanie gieredukacyjne gry planszowe zajęcia z gramiwarsztaty edukacyjne eventy z gramiw firmach, na festiwalach szkoleniawykorzystaj potencjał gier w edukacji o nas
greatywność

Zajęcia edukacyjne z grami planszowymi

Pracownia Grynszpan stworzyła autorskie programy zajęć dla dzieci. Zajęcia mają formę warsztatów, których uczestnicy poprzez aktywny udział, nabywają i rozwijają różnorodne umiejętności - a wszystko przy wykorzystaniu gier planszowych.

Oferta dla rodziców

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Ogłaszamy tam kolejne terminy prowadzonych przez nas zajęć, na które serdecznie zapraszamy Państwa dzieci. Ponadto możemy zorganizować Warsztaty na Państwa zamówienie. Minimalna grupa to czworo dzieci. Wszelkie szczegóły organizacyjne ustalamy indywidualnie.

Oferta dla placówek edukacyjnych

Pracownia Grynszpan oferuje przeprowadzenie zajęć, które pozwalają dzieciom rozwinąć różnorodne kompetencje i zdolności. Nasze warsztaty mogą być wzbogaceniem edukacji szkolnej, mogą przybrać formę kółka zainteresowań, mogą też stać się częścią półkolonii i innych wydarzeń organizowanych dla dzieci. Naszą ofertę kierujemy do instytucji takich jak:

Poniżej znajdują się krótkie opisy naszych propozycji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie odnośnie formy prowadzonych zajęć. Dostosujemy nasz warsztat do realiów danego miejsca czy wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zajęcia z grami prowadzone przez Pracownię Grynszpan

© pracownia GRYnSZPAN 2018. Gry planszowe w edukacji i biznesie. Projekt i wykonanie P2