projektowanie gieredukacyjne gry planszowe zajęcia z gramiwarsztaty edukacyjne eventy z gramiw firmach, na festiwalach szkoleniawykorzystaj potencjał gier w edukacji o nas
szkolenia grywalizacja

Szkolenia i doradztwo

Dzięki współpracy z pedagogami i szkoleniowcami dowiedzieliśmy się wiele o edukacyjnym potencjale gier planszowych. Możemy naszym doświadczeniem podzielić się także z Tobą.

szkolenia grywalizacja

Gry planszowe w edukacji - szkolenie

Oferujemy autorski warsztat szkoleniowy na temat nauczania za pośrednictwem gier. Podczas warsztatu uczestnicy poznają istniejące na rynku gry planszowe i możliwość ich zastosowania w edukacji. Dowiedzą się, jak przebiega proces tworzenia własnej gry edukacyjnej, a rezultatem szkolenia będzie własnoręcznie wykonany prototyp gry. Niezbędna teoria plus dużo praktyki plus inspirująca zabawa. Aby poznać szczegóły oferty, wystarczy się z nami skontaktować.

szkolenia grywalizacja

Doradztwo

Gry mogą stać się częścią życia Twojej firmy. Mogą bawić, uczyć, integrować. Pracownicy, którzy wykonują swoje zadania, grając przy tym w grę? To jest możliwe. Gamifikacja to nowe podejście łączące pracę i zabawę w sposób korzystny dla wszystkich. Oferujemy doradztwo, pomoc w projektowaniu i wdrożeniu rozwiązań związanych z grami w firmach i instytucjach.

© pracownia GRYnSZPAN 2018. Gry planszowe w edukacji i biznesie. Projekt i wykonanie P2