projektowanie gieredukacyjne gry planszowe zajęcia z gramiwarsztaty edukacyjne eventy z gramiw firmach, na festiwalach szkoleniawykorzystaj potencjał gier w edukacji o nas

O nas

zobacz nasze referencje Pracownia GRYnSZPAN to ludzie, którzy grami planszowymi zajmują się na co dzień. Gry to rozrywka, sposób pracy, pomoc naukowa, gadżet promocyjny, narzędzie motywacyjne. Projektujemy, tworzymy, uczymy, doradzamy i po prostu gramy.

Paweł
Paweł - tworzeniem gier zajmuje się właściwie od zawsze. Z zawodu programista, docenia wartość logicznego myślenia i wierzy w potencjał gier planszowych w jego rozwijaniu.
Ewa
Ewa - psycholog, trener, szkoleniowiec z długoletnim doświadczeniem. Z powodzeniem stosuje gry podczas szkoleń, co wpływa pozytywnie na przyswajanie wiedzy i wzrost motywacji słuchaczy.
Iwona
Iwona - wykładowca nauk społecznych, a zarazem lektor języka angielskiego. Może pochwalić się sukcesami w zakresie wdrożenia gier na zajęciach specjalistycznych i językowych.
Iwona
Radek - psycholog, badacz umysłu i amator wystawiania go na próbę. Trener twórczego myślenia, animator rozwiązywania problemów zarówno tych biznesowych, jak i osobistych.
© pracownia GRYnSZPAN 2018. Gry planszowe w edukacji i biznesie. Projekt i wykonanie P2