gry edukacyjne gry na zamówienie eventy z grami szkolenia i doradztwo o nas
edukacyjne gry planszowe Gdynia

Edukacyjne gry planszowe

Gry planszowe stały się w ostatnich latach elementem naszej codzienności. Dostarczają cennej rozrywki, wpływają korzystnie na pielęgnowanie relacji rodzinnych i stanowią atrakcję na imprezach towarzyskich. W pracowni GRYnSZPAN odkryliśmy, że gra planszowa może być także cenną pomocą naukową, źródłem wiedzy i nowych umiejętności.

edukacyjne gry planszowe Gdynia

Bawiąc uczyć

Pracownia GRYnSZPAN zajmuje się projektowaniem autorskich gier planszowych, które zapewniają uczestnikom niepowtarzalną zabawę, jednocześnie spełniając cel edukacyjny. Współpracujemy z placówkami edukacyjnymi o różnym profilu - od szkół podstawowych aż do wyższych uczelni i firm szkoleniowych. W celu urozmaicenia zajęć edukacyjnych, jak również wypróbowania nowych sposobów na przekazywanie wiedzy, stworzyliśmy dedykowane gry planszowe, dostosowane do programu nauczania.

edukacyjne gry planszowe Gdynia

To działa

Owoce naszych działań potwierdziły to, w co wierzyliśmy od początku. Przyswajanie wiedzy poprzez zabawę angażuje uczestników, ale także jest bardziej efektywne (dzięki bardziej praktycznej naturze procesu uczenia). A dodatkowo kursanci z radością czekają na kolejne zajęcia!

Nasze propozycje

Prezentujemy kilka spośród naszych gier edukacyjnych. Istnieje możliwość zamówienia ich u nas, jak również zaprojektowania gry specjalnie na Twoje zamówienie.

© pracownia GRYnSZPAN 2018. Gry planszowe w edukacji i biznesie. Projekt i wykonanie P2