projektowanie gieredukacyjne gry planszowe zajęcia z gramiwarsztaty edukacyjne eventy z gramiw firmach, na festiwalach szkoleniawykorzystaj potencjał gier w edukacji o nas
edukacyjne gry planszowe Gdynia

Edukacyjne gry planszowe

Gry planszowe stały się w ostatnich latach elementem naszej codzienności. Dostarczają cennej rozrywki, wpływają korzystnie na pielęgnowanie relacji rodzinnych i stanowią atrakcję na imprezach towarzyskich. W pracowni GRYnSZPAN odkryliśmy, że gra planszowa może być także cenną pomocą naukową, źródłem wiedzy i nowych umiejętności.

edukacyjne gry planszowe Gdynia

Bawiąc uczyć

Pracownia GRYnSZPAN zajmuje się projektowaniem autorskich gier planszowych, które zapewniają uczestnikom niepowtarzalną zabawę, jednocześnie spełniając cel edukacyjny. Współpracujemy z placówkami edukacyjnymi o różnym profilu - od szkół podstawowych aż do wyższych uczelni i firm szkoleniowych. W celu urozmaicenia zajęć edukacyjnych, jak również wypróbowania nowych sposobów na przekazywanie wiedzy, stworzyliśmy dedykowane gry planszowe, dostosowane do programu nauczania.

To działa

Owoce naszych działań potwierdziły to, w co wierzyliśmy od początku. Przyswajanie wiedzy poprzez zabawę angażuje uczestników, ale także jest bardziej efektywne (dzięki bardziej praktycznej naturze procesu uczenia). A dodatkowo kursanci z radością czekają na kolejne zajęcia!

Nasze propozycje

Prezentujemy kilka spośród naszych gier edukacyjnych. Istnieje możliwość zamówienia ich u nas, jak również zaprojektowania gry specjalnie na Twoje zamówienie.

© pracownia GRYnSZPAN 2018. Gry planszowe w edukacji i biznesie. Projekt i wykonanie P2