projektowanie gieredukacyjne gry planszowe zajęcia z gramiwarsztaty edukacyjne eventy z gramiw firmach, na festiwalach szkoleniawykorzystaj potencjał gier w edukacji o nas
greatywność

Greatywność. Warsztaty dla dzieci zdolnych

Każdy człowiek ma w sobie potencjał twórczy, zaś kreatywne podejście do wyzwań to kluczowa umiejętność we współczesnym świecie. Mamy świadomość, że lekcje w szkole, czy korepetycje, nie nauczą dziecka twórczego myślenia, dlatego proponujemy zupełnie nowy rodzaj zajęć edukacyjnych.

Greatywność. O co chodzi?

Nasza propozycja to cotygodniowe zajęcia w formie warsztatów, adresowane do dzieci w wieku 10-14 lat. Poprzez zajęcia z nami dziecko ma szansę nauczyć się, jak wykorzystać i wzmocnić predyspozycje, które już w sobie posiada, oraz rozwinąć kompetencje, takie jak:

Ucząc m.in. tworzenia gier, elementów programowania, sposobów na niestandardowe podejście do problemów i zadań, zachęcamy dzieci do odkrywania i wzmacniania w sobie atutów związanych z twórczym myśleniem, wykorzystywania drzemiącego w nich potencjału.

Zajęcia odbywać się będą w małych grupach: od 4 do 6 osób. W sam raz tyle, by móc zbudować zespół, a dzieci miały szanse nawiązać pozytywne relacje. Ale nie za dużo, byśmy mogli podejść do każdego z uczestników indywidualnie, poznać go i pomóc mu rozwijać jego własny potencjał.

Jesteśmy ludźmi, którzy wiele lat poświęcili edukacji i rozwojowi dzieci i młodzieży poprzez pracę w szkołach, jak również zajęcia indywidualne. I z powodzeniem stosują w praktyce innowacyjne metody pobudzające w uczniach kreatywność. W znaszym zespole jest pedagog i psycholog, specjalista od twórczego rozwoju dziecka.

Przydatne informacje

Być może w Twoim dziecku siedzi Geniusz. Pomożemy Ci go odkryć!

© pracownia GRYnSZPAN 2018. Gry planszowe w edukacji i biznesie. Projekt i wykonanie P2